To content | To menu | To search


Home › Wyprawa w nieznane!

Wyprawa w nieznane!

Każdy planuje o oderwaniu się od wyblakłej i rutynowej rzeczywistości.

Schemat, który przeważnie złożony jest z budzika, zadań i zmęczenia rodzi mocne pożądanie, które wymusza na nas chęć relaksu. Najlepszym rozwiązaniem jest wojaż za granicę. Poznanie świeżego świata, zasmakowanieobcych smakołyków, poznanie interesujących ludzi. Chęć zmiany! To dokładnie ten bodziec nami kieruje. Tylko kłopot tkwi w tym, że dla przeciętnego polaka tego rodzaju fantazje giną na starcie, gdyż są bardzo drogie.

Nie mniej jednak jest na to rozwiązanie - minimalizacja potrzeb.

Nocleg pod gwiazdami, podróżowanie autostopem, bagaż pełen domowego prowiantu. Wszystko to pogarsza naszą wygodę, ale nadaje niezapomnianego klimatu. Ogrom wycieczkowiczów tego rodzaju jest zadowolonych ze swoich przeżyć. Ciepły hotel, serwowane posiłki w cenie i wygodny samolot nie oddaje podobnych emocji, a jedynie powoduje, że są bez koloru. Jedyne czego potrzebujemy to samozaparcie.

To prawda, że trudno podjąć tego rodzaju krok, gdyż wiąże się ze strachem. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie przerażające jakie może na początku wyglądać. Wystarczy, że podejmiemy pierwszy krok, a cała reszta samodzielnie się ułoży.

Niewykluczone, że już w ogóle nie wrócimy do nieciekawego domu i rozpoczniemy całkowicie świeże życie w egzotycznym miejscu o którym często pragnęliśmy. Wybierzmy się na wycieczkę już dziś!
.


<< Poprzedni
Następny >>