Blog

Ciekawe miejscówki

Kolejne wakacje za nami, otwiera się okres zimowych wycieczek dodatkowo w Nasze góry, czy także nieco dużo trudne Alpy. Krótko mówiąc we wszelkie te miejsca w których można poszusować na nartach albo na desce. Wszak dla pań jakie nie są fanami zimowego szaleństwa znajdzie się coś całkiem nowego.

Grecja

Możecie mieć przeróżne zdania myśli wspominając wakacje w tym pięknym kraju. Ja skupię się jedynie na urokliwych plażach, które tam zwiedziłem. Plaże w Grecji ciągną się długo, wypielęgnowane i piaszczyste. Przy plażach mnóstwo nadmorskich kawiarni - a każda kusi swoimi urokami. Udane wczasy zarówno na stałym lądzie połączonym z Europą jak i wyspach zapewni na pewno wam grecka pogoda. 

Gdzie można udać się na weekend?

Sporo osób myśli o egzotycznych wakacjach, natomiast nie może ich spełnić z dwóch istotnych czynników – zbyt małej ilości funduszy albo wolnego czasu. Takie wakacje wymagają również załatwienia mnóstwa formalności, przygotowań jak również ekstra kosztów.

Urlop w Bułgarii

Bułgaria to region, do którego zmierza jeszcze więcej podróżników, wspaniałe plaże, wyremontowane ośrodki wypoczynkowe, nie wysokie ceny, profesjonalna obsługa, bezpieczeństwo to elementy, jakie ciągną podróżników w to ładne miejsce. Słoneczny Brzeg to Las Vegas wschodniej Europy, wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie, obok propozycji czysto wypoczynkowych dla leniwych turystów, są także możliwości ciekawych objazdowych wycieczek.

Co ciekawego zwiedzimy ma Węgrzech?

Polak, Węgier dwa bratanki... Chyba każdy spośród nas dobrze rozumie to przysłowie. Lecz czy posiadaliśmy szansę sprawdzić czy w naturze naprawdę tak jest? Czy próbowaliście kiedyś kultowego, oryginalnego, węgierskiego gulaszu, lecza lub placka węgierskiego, jaki nie ma nic wspólnego z naszymi plackami po węgiersku? Należałoby poszerzać horyzonty. Te kulinarne również.