Jak założyć blog podróżniczy

Uwielbiam podróże, kilkakrotnie w roku odwiedzam nowe miejsca. Nie zawsze są to wypady z biura podróży, bo ceny mogą tam powalić niejednego człowieka, a ja jestem osobą studiującą, która tylko zarabia dodatkowo na swoje marzenia jako kelnerka w jednej z restauracji we Wrocławiu. Dużo podróżuję autostopem, dzięki czemu oszczędzam wysoką sumę pieniędzy. Zdarzało mi się również korzystać z noclegów u miejscowych, którzy zgadzali się, abym tam została na noc w ramach pomocy w domu, bądź opowieści o mnie.

Zauważyłam że wiele osób chętnie słucha o tym, gdzie byłam, co zobaczyłam lub o tym co mi się wydarzyło podczas drogi. To dało mi do myślenia i zdecydowałam zacząć pisać blog podróżniczy, w którym będę wypisywać swoje przygody. Dzięki temu, że mam wielu wiernych czytelników zainteresowali się wspólną pracą ze mną reklamodawcy. Pozwala mi to zarabiać na moim hobby. Artykuł, który przeczytała największa ilość osób był o krainie Normandia. Atrakcje które tam spotkałam przerosły moje najśmielsze oczekiwania i tą podróż mogę dodać do najbardziej udanych. Normandia to historyczna kraina leżąca w północnej Francji u wybrzeża kanału La Manche. Czemu ten artykuł uzyskał taką popularność?

Być może zadecydowały o tym piękne fotografie klifów, które można spotkać jedynie w danym regionie. Charakterystycznymi widokami jakie tam spotkałam były pola uprawne, które wyjątkowo przypominały krajobraz Polski, a rzemieślnicze wyroby mieszkańców, między innymi sery, które miałam okazję próbować to rzeczywiście pyszności. Jeśli będziesz mieć okazję to musisz się tam przejechać.